Oferta

Inne

PODPORY TECHNOLOGICZNE POD PUDŁO WAGONU

Podpory służą do posadowienia pudła wagonowego podczas prac naprawczych. Posiadają regulację rozstawu szerokości w szerokim zakresie (2560-2850mm). Dodatkowo podpory wyposażone są w uchwyty do łatwego przemieszczania ich np. za pomocą suwnicy oraz zastosowanie regulowanej stopy eliminuje nierówności posadzki na której będzie wykorzystywana.

ODESTY TECHNOLOGICZNE DO PRAC SPAWALNICZYCH NA WAGONIE

Podesty technologiczne służą do prac ślusarskich i spawalniczych wewnątrz wagonu. Montuje się je bezpośrednio na zsypie. Zwarta i lekka konstrukcja zbudowana ze składanych elementów umożliwia zamontowanie pomostów na wagonie przez dwie osoby. Podesty posiadają dodatkową barierkę ochronną zabezpieczającą pracownika przed upadkiem do tyłu. Zastosowanie podestów znacznie poprawia bezpieczeństwo, ergonomię i wydajność prac naprawczych. Z uwagi na różną budową konstrukcyjną wagonów każdy pomost jest produkowany pod konkretny wagon.
Obecnie możemy wykonać podesty do wagonów typu: 24Ve, 410V, WAP i F4.

PODNOŚNIK Z OBROTNIKIEM DO BADAŃ DEFEKTOSKOPOWYCH

Stanowisko składa się z zespołu rolek napędowych wprawiających w ruch obrotowy zestaw kołowy w celu przeprowadzenia badań ultradźwiękowych. Dodatkowo urządzenie może być wyposażone w obrotnik zestawu kołowego, który po badaniach ultradźwiękowych skieruje do dalszego procesu obróbkowego. Szczegółowa oferta dotycząca w/w stanowiska zostanie przedstawiona po ustaleniu niezbędnych informacji projektowych dotyczących zabudowy i wymagań klienta.

WÓZEK TECHNOLOGICZNY DO PRZEWOZU RESORÓW

Wózek przeznaczony jest do montażu i demontażu zderzaków na wagonie. Małe wymiary wózka pozwalają na wygodne manewrowanie podczas prac naprawczych przy wagonie a szerokie opony zapewniają stabilność i bezpieczeństwo użytkowników. Wózek wyposażony jest w dźwignię zapewniającą automatyczną blokadą w dowolnym położeniu rączki.

WÓZEK TECHNOLOGICZNY DO MONTAŻU I DEMONTAŻU ZDERZAKÓW NA WAGONIE

Wózek przeznaczony jest do montażu i demontażu zderzaków na wagonie. Małe wymiary wózka pozwalają na wygodne manewrowanie podczas prac naprawczych przy wagonie a szerokie opony zapewniają stabilność i bezpieczeństwo użytkowników. Wózek wyposażony jest w dźwignię zapewniającą automatyczną blokadą w dowolnym położeniu rączki.

WÓZEK TECHNOLOGICZNY DO TRANSPORTU ZDERZAKÓW

Wózek technologiczny służy do transportu zderzaków, szczególnie polecany jest przy badaniach zderzaków na prasie. Zapewnie umiejscowienie zderzaka w pożądanym miejscu pod prasą a po badaniach odstawienie zderzaka w miejsce odstawcze.

CHWYTAK DO ZESTAWÓW KOŁOWYCH

Chwytak służy do podnoszenia i przemieszczania zestawów kołowych we współpracy z urządzeniami dźwigowymi. Sposób mocowania zestawu eliminuje ryzyko uszkodzenia mechanicznego osi zestawu kołowego i jest zgodny z wytycznymi PKP CARGO S.A. nr U-156 BK 0145-1.

OBROTNIK WÓZKÓW WAGONOWYCH LUB TRAMWAJOWYCH

Obrotnik znajduje zastosowanie w ciągach transportowych związanych z procesem napraw wózków. Znacząco upraszcza proces poprzez eliminację udziału urządzeń dźwignicowych – wózki mogą być przetaczane po prostopadłych torach aż do miejsca docelowego.
Obrót wózka może być realizowany ręcznie lub mechanicznie – zależnie od wymagań klienta.

Przedstawiona powyżej oferta stanowi tylko część produkowanych maszyn i urządzeń stosowanych przy pracach remontowych w kolejnictwie. Nasza firma wykonała również wiele innych projektów, które z powodzeniem cieszą się funkcjonalnością i są użytkowane do dnia dzisiejszego. Przykładowe projekty:

Produkowane przez nas przyrządy pomiarowe posiadają świadectwa legalizacji.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania służymy fachowym doradztwem i wiedzą na tematy kolejowe i nie tylko.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!